Fiyat Aralığı
  Kullanıcı Değerlendirmeleri
  
  Isıtma ve Soğutma Sistemi Kategorisi
  Toplam 3186 Ürün

  Isıtma Bujisi Fiyat


  Isıtma Bujisi Fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir aracınız için en önemli parçalardan biri olan Isıtma Bujisi hakkında daha detaylı bilgi almak için alanında uzman ekibimize danışabilirsiniz. Whatsapp Destek hattımıza ulaşmak için buraya tıklayın. Kızdırma bujisi genel anlamda dizel araçlarda kullanılan bir sistemdir. Kızdırma bujisi; aracın çalıştırıldığı anda henüz soğuk olan yanma odasını ısıtır ve motorun daha kolay çalışmasına yardımcı olur.

  Kızdırma Bujisi Fiyat


  Kızdırma Bujisi Fiyatları için bize ulaşın. Kızdırma bujisi nedir diye bakıldığında kısaca: dizel motorlu araçlar için kullanılan ve   ilk çalıştırmada soğuk olan yanma odasını ısıtarak aracın çalışmasını sağlayan, araç için hayati önem taşıyan parçaların başında gelen bir ürün diyebiliriz.

  Eco Kızdırma Bujisi nedir?


  Eco Kızdırma Bujisi nedir diye bakıldığında araç için hayatı önem taşıyan bu parçanın arıza belirtilerine nakıldığı zaman;

  Kızdırma bujisinin arıza belirtileri nelerdir?

  - aracınız ilk marşa basma anında çalışmakta zorlanıyor ise

  - araç motor soğukken tekleme yapıyorsa

  - araçtan çalışırken vuruntuya benzer bir ses geliyorsa

  - genellikle soğuk havalarda aracınız çalışmakta güçlük çekiyorsa

  - egzozdan tuhaf şekilde duman atıyorsa kızdırma bujinizi en yakın zamanda bir ustaya göstermenizi tavsiye ederiz.

  Kızdırma Bujisi İkaz Lambası Arızası


  Kızdırma Bujisi İkaz Lambası Arızası göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir çünkü çalıştırma esnasında soğuk olan yanma odasını hareketlendirerek ısıtma işlemini gerçekleştirir. Bu sayese araç sorunsuz bir şekilde hareket etmeye başlar. Kızdırma bujileri halk arasında ısıtma bujisi olarakda bilinir. bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için; bu konu üzerine yazılmış olan makaleye buradan ulaşabilirsiniz.
  HEMEN ARA