Toplam 15 Ürün

TRAVERS TAKOZU NEDİR? TRAVERS TAKOZU FİYATLARI NEDİR? TRAVERS FİYATLARI?


Travers takozu, araç travers takozu, aracın yürüme ve doğal olarak ilerleme fiillerini sağlayan aksamlara ait olan bir parçadır. Sürücüler , araçlar adına çok önemli olan bu parçanın sağlamlığını ve kullanılabilirlik durumunu, sıkça kontrol ettirilmelidirler. Travers takozu, aracın şasi bağlantılarında etki etmektedir.. Bu sebepten olayı bu parçada meydana gelebilecek herhangi aksaklık araç şaselerinde   sorunlar yaratmaktadır. Eğer travers takozu kontrolleri zamanında gerçekleştirilmez ise herhangi bir arıza ortaya çıktığında çok daha büyük sorunlarla karşılaşılabilir. Araçlar için hayati öneme sahip olan travers takozları   uzun ömürlü olması adına üretildiği hammadde sayesinde çok hızlı ve kolayca yıpranmamaktadır.  

Çünkü araba travers takozu, aracın tüm yükünü üstlenmektedir. Buna bağlı olarak , araç ekipmanlarında yer alan şaseler ile de bağlantılı şekilde arabanın hareketini sağlamaktadır.

Aracimauygun.com Türkiye'nin en hızlı ve en ucuz oto parçalarını sunar. Aynı zamanda Viraj Demir Lastiği ve Ekipman için linke tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

 
HEMEN ARA