Toplam 736 Ürün

TRİGER SETİ NEDİR? TRİGER SETİ İÇERİĞİ NEDİR? TRİGER SETİ PARÇALARI NELERDİR?


Triger Seti ve parçaları için tıklayın. En kaliteli ve uygun parçalara hızlı kargo süreci ile sahip olmak için tek adres https://aracimauygun.com/Aracimauygun.com Türkiye'nin en hızlı ve en ucuz oto parçalarını sunar. Aynı zamanda için V Kayışı linke tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

Tipo Triger Seti Fiyatı


Tipo Triger Seti Fiyatı konusunda alanında uzman kadromuzdan parça/araç uyum kontrolü için Şase numaranızı buradan bizimle paylaşabilir ve Tofas, Doğan, S, SLX, Şahin S, Kartal S, SLx, Tempra, Tipo, Uno, Vs. Triger Seti parçaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yer yer zamanlama kayışı olarak da adlandırılan triger dişlileri iki dişli arasında ki çalışma açıklığını korumak için kullanılmaktadır. Triger dişlileri triger kayışları ile kollektif olarak birlikte kullanılmaktadır.  Triger dişlisi olarak bilinen bu dişli ; özelliğiyle endüstri için gerekli eşleşmeleri sağlamak adına triger kayış kasnakları ile birlikte çalışmaktadır.

Triger Seti Parçaları


Triger Seti Parçaları ndan biri olan; kayış gergileri, parça kayışı tahrik sisteminin sistematik çalışmasında fazlası ile önemli bir rol oynar. Gergi, görev döngüsü süresince devamlı olarak kayış üzerinde olması gereken miktarda gerilim yaratılmasını sağlar. Eş zamanlı olarak, su pompası ve   alternatör gibi diğer bileşenleri fazla baskıdan ve erken arızalara karşı korumaya yardımcı olur. Triger seti markaları ve  Triger Seti modelleri için sitemizi kontrol edin.

Triger Kayışı Seti


Triger Kayışı Seti, Zamanlama kayışı olarak da bilinen triger kayışı motorun doğru ve sistematik çalışmasının yanı sıra motorun senkronizasyonunu kontrol eden zamanlama kayışı ; motorun performansı ve güvenliği konusunda da büyük bir rol üstlenmektedir. Tempra, Tipo,  Doğan Slx Triger Seti için kaliteli ve en uygun parçalara sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Megane 2 Triger Seti


Megane 2 Triger Seti Triger kayışı zarar görmeye başladığı zaman, motorun içinde bir takırtı sesi çıkabilir. Bu sesi duyulduğu zaman içerisinde mümkün olan en kısa sürede bir servise uğramanız gerekmektedir, aksi taktirde diğer parçalar da zarar görebilir. Tecrübeli ve alanında iyi bir motor ustası, sebebini ve kaynağını size söylecektir. Çünkü motor tarafından duymuş olduğumuz her ses, triger kayışından kaynaklanmamaktadır.
HEMEN ARA