Triger ve Gergi Sistemleri Kategorisi
Toplam 2438 Ürün

Tempra Triger Seti Fiyatı


Tempra Triger Seti Fiyatı, Tempra Triger Seti En Uygun Fiyatları hakkında uzman ekibimiz tarafından destek almak için bizimle iletişime geçin. Triger kayışı, araç motorunda bulunan silindir kapağı içersinde yer alan ve eksantrik ile motor bloğunun en en alt tarafında yer alan krank mili tepesi arasında eylem gösteren, kasnak ve rulmandan destek alma ile boylamasına yerleştirilen bir kayış türüdür.

Tempra Triger Seti Opar


Tempra Triger Seti Opar, Zaman zaman zamanlama seti olarak da bilinen triger seti araç için oldukça önemli bir konuma sahip olup sürüş konforu açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca Triger kapağı, motor ekipmanlarına ait bir yedek parça elemanıdır. Çoğunlukla plastik malzemelerden üretilen bu parçanın görevi triger kayışı ve bilyalarını kapatmaktır.    

Tempra Triger Seti Orjinal


Tempra Triger Seti Orjinal parçaları, En ucuz Tempra Triger Seti Orjinal parçaları ve Triger Seti grubunda bulunan diğer ürünlerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Tempra 1.6 Triger Seti


Tempra 1.6 Triger Seti Tempra grubu araçlar için oldukça önem taşımaktadır. Triger grubunda bulunan Triger Gergisinin önemi de araçlar ve diğer sürücüler için de hayati önem taşımaktadır. Doğru triger gergisi geriliminin önemi; Triger kayış gerilimi olması gerekenden az olursa, aşırı yüksek sıcaklıklara, kayış gürültüye ve kayışın erkenden aşınmasına sebep olarak kayacaktır; ki bütün bu olasılıklar kayış tahrikli parçaların görevini yerine getirememesine sebep olur. Gerilim aşırı yüksek olursa, bu zamanda kayış tahrikli parçalarda aşırı aşınmaya sebep olacaktır.
HEMEN ARA